Вбивство Дарини Лук’яненко: матір нелюда приголомшила своїм вчинком

Джерело: Наступ

Волонтери заявляють, що мати обвинувачуваного у вбивстві 11-річної школярки Миколи Тарасова шукала адвоката для сина ще до того, як його заарештували.

Про це розповіла волонтерка, яка брала участь у пошуках Даринки Лук’яненко з смт Іванівка на Одещині.

Як стало відомо, Марія Тарасова, мати підозрюваного у вбивстві Даші Лук’яненко, 22-річного Миколи почала шукати для нього захисників до того, як за ним прийшли правоохоронці.

Черкай розповіла журналістам, що жінка просила волонтерів допомогти знайти адвоката її синові, в тому числі і в соціальних мережах. Жінка тоді ще заявила, що її сина “незаконно пресують”.

“Коли знайшли тіло Даші, вона пішла відчиняти свій ларьок на ринку. Я б на колінах повзла просити вибачення у всіх. В інтерв’ю вона говорила, що відмовляється від свого сина і захищати не буде, але в зал суду вона привела адвоката”, – розповіла волонтер в студії шоу “Говорить Україна”.

Крім того, багато українців вважають, що у Миколи були спільники, нібито він не міг сам прибрати всі сліди після вбивства.

За словами фахівців, мати Тарасова знала, що її син скоїв цей злочин ще до того, як йому винесли обвинувачення.

Нагадаємо, батьки і брат Миколи Тарасова, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко, пройшли перевірку на поліграфі. Рідних підозрюваного опитали експерти програми «Говорить Україна».Загрузка...

Залишити коментар