Ветеран АТО, якому нахамив Зеленський, підтримував його на виборах

Матеріал переглянуло: 268 читачів
Джерело: Новинарня

Голова Миколаївського обласного осередку партії “Національний корпус”, ветеран полку “Азов” Денис “Янтар”, якому нахамив президент Володимир Зеленський на “останньому блокпосту” в селищі Золоте-4 на Луганщині, підтримував Зеленського на весняних виборах-2019.

Це випливає з його дописів у фейсбуці того періоду.

“Висновок: Мародер нас покине, прийде Гуморист. Що сказати, хоч посміємося, це все ж краще, ніж “офігівати” з вчинків Порошенка і Ко”, – писав Денис перед другим туром.

Після розмови із Зеленським 26 жовтня Янтар заявив, що Зеленський нібито наказав розігнати блокпост.

“Спершу в нас був конструктивний діалог, але потім розмова щось не задалась. І зараз у нас є інформація, що за його (Зеленського) вказівкою нас будуть вибивати із Золотого. Людей, які звільняли Маріуполь, Мар’їнку, Широкине”, – сказав Янтар у спеціальному відеозверненні в ФБ.

Активіст додав, що вони – на своїй землі й нікуди не підуть.

26 жовтня президент Володимир Зеленський на блокпосту протестувальників у Золотому-4 неетично повівся з ветеранами, які протистоять імовірному відведенню українських військ на цій ділянці. “Я прийшов тобі сказав, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати!”, – сказав він Денису Янтарю, який коректно запропонував обговорити вимоги акції “Ні капітуляції!”

Ветерани назвали поведінку Зеленського на блокпосту “хамською”.Загрузка...

Залишити коментар