Війна може бути завершена сьогодні або завтра, або післязавтра

Джерело: zik

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що конфлікт на Донбасі можна завершити “в будь-який день”. Про це йдеться в інтерв’ю глави держави турецькому інформаційному агентству Demirören, повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, Володимир Зеленський зазначив, що з 2019 року Україна значно просунулася у питанні вирішення конфлікту на сході. Зокрема, вдалося перезавантажити переговорні формати, звільнити багатьох утримуваних в ОРДЛО та встановити “режим тиші” на Донбасі.

“Вже понад 80 днів на фронті майже на сто відсотків дотримується режим припинення вогню. Якщо не брати до уваги окремі провокаційні обстріли, можна говорити про тривалу тишу, яка встановлена ​​вперше за більш ніж шість років”, — наголосив президент.

У зв’язку з цим глава держави переконаний, що Україна може врегулювати конфлікт на Донбасі наближчим часом. Однак, для цього потрібна відповідна реакція з боку Росії.

“Багато в чому від позиції Москви залежить, як швидко ми зможемо констатувати завершення війни. Ми вважаємо, що війна може бути завершена в будь-який день: сьогодні або завтра, або післязавтра. Але необхідно провести повну деокупацію та повернути під контроль України всі наші тимчасово окуповані території”, — додав Володимир Зеленський.


Загрузка...
Залишити коментар