Влада Тернопільщини отримала “перше та останнє” попередження через вакцинацію поза чергою, – ОП

Джерело: Правий берег

Заступник глави Офісу Президента Кирило Тимошенко засудив факт вакцинації від коронавірусу працівників кількох приватних підприємств на Тернопільщині поза чергою. За його словами, обласна влада Тернопільщини уже отримала «перше та останнє попередження щодо цього інциденту».

Про це йдеться у коментарі Тимошенка, переданому Укрінформу.

«У Тернопільській області сталася неприємна і відверто безсовісна подія, коли поза чергою були вакциновані працівники декількох приватних підприємств. Це відбулось в порушення наявного порядку вакцинації», – зазначив заступник глави ОП.

За словами Тимошенка, Офіс Президента наголошує, що в Україні діє чітко затверджена дорожня карта вакцинації, відповідно до якої з середини березня розпочався другий етап вакцинації. На цьому етапі вакциною, закупленою за кошти державного бюджету, проходить щеплення людей з надзвичайно високим ризиком інфікування і розвитку COVID-19 і тих, хто надає медичні послуги, підкреслив він.

«Допустити таке порушення порядку вакцинації на місцевому рівні – було помилкою, усі відповідальні особи в області повинні це чітко усвідомити. Ми маємо надію, що подібне більше не повториться – ні у Тернопільській, ні в інших областях», – додав заступник глави Офісу Президента.

Раніше видання Liga повідомило, що в Тернопільській області 24 березня вакцинували препаратом CoviShield 40 працівників підприємств “Агропродсервіс” та “Тернопільського м’ясокомбінату”. При цьому обидві компанії опублікували в соцмережі фото, на яких медпрацівниця проводить щеплення.

У коментарях на запитання, де вони взяли стільки доз препарату, в Агропродсервісі відповіли, що керівництво підприємства звернулося з відповідним листом-проханням.

Станом на суботу ці пости видалені зі сторінок підприємств.

Засновником компанії “Агропродсервіс” є нинішній депутат Верховної Ради з групи “За Майбутнє” Іван Чайківський. Також він є секретарем комітету ВР з питань аграрної та земельної політики. На момент набуття депутатських повноважень він був директором “Агропродсервісу”.


Загрузка...
Залишити коментар