Вона його позичила і збиралася повернути: подробиці з викраденням дитини під Києвом

Матеріал переглянуло: 417 читачів
Джерело: zik

Мати немовля, яке було викрадено у смт. Коцюбинське на Київщині прокоментувала ситуацію. За словами жінки, викрадачка здалася спочатку їй доброю та чуйною, тому вона не підозрювала, що жінка може викрасти її дитя.

“Вона розповіла, що у неї є дитина, представилася волонтером. Просто втерлась в довіру. Вона представлялася мені, але я була в стресі і не могла через це точно пригадати її ім’я… Вона сказала, що волонтер і хоче допомогти одній моїй знайомій. Попросила мене з нею зайти в магазин купити дитячі речі для знайомої. Потім мені треба було зайти в пошту. Дитина заснула. Вона сказала – давай я постою з нею біля пошти, щоб не прокинулася – там же шум… “, – пригадала мати немовля події того ранку.

Як зазначається, викрадача сказала матері малюка, що у неї самої є семирічна дитина. Але згодом з’ясувалося, що це була неправда.

“Вона говорила, що у неї дитина семирічна і чекає ще одну дитину, хоче допомогти цій родині і розуміє, що важко, адже сама мама”, – розповіла вона.

Після цього, за словами матері, жінка вибачилася перед нею і сказала, що “позичила” дитину та планувала її повернути.

“Попрохала пробачення й сказала, що позичила на час, а потім збиралася повернути. Але розумієте, там і стояла коляска, і ліжечко стояло. Мені здається, вона далеко не хотіла віддавати”, – зазначила жінка.Загрузка...

Залишити коментар