Як новий міністр Немчінов «топив» за Порошенка і тролив Зеленського

Джерело: zik

Олег Немчінов, який вчора, 4 березня, став міністром Кабінету міністрів – еталонний “порохобот” і був лютим хейтером Володимира Зеленського. Про це повідомляє “Страна“.

Згідно з повідомленням, це стало зрозуміло після вивченням сторінки у соцмережі Facebook нового міністра, якого, до речі, привів до Кабміну новий прем’єр-міністр – Денис Шмигаль.

Як відомо, донедавна Немчінов працював у міністерстві молоді і спорту – аж до його злиття з міністерством культури. Родом Немчінов зі Львова, є онуком Героя Радянського Союзу, який отримав зірку за героїзм при визволенні Києва.

Незважаючи на таку спорідненість, Олег Немчінов – активний націоналіст, був депутатом Львівської облради від “Української народної партії” та працівником ОДА (де і познайомився зі Шмигалем, – ред.), а також служив в АТО.

Мабуть, саме це й наклало свій відбиток на відношення до Володимира Зеленського, поки той ще не був президентом України.

Зазначимо, у Львівській області у Петра Порошенка був найвищий рівень підтримки. А найбільш активні прихильники п’ятого президента не втомлювалися “тролити” його головного опонента.

Проявляв активність на цьому шляху і Олег Немчінов. Він часто публікував матеріали, в яких Володимира Зеленського виставляли в непривабливому світлі та різко їх коментував.

У березні він назвав, тоді ще майбутнього президента “резидентом”, натякаючи на його роботу на Москву (це міркування було тоді загальним місцем у порохоботів).

Крім того, новий міністр допомагав розганяти тему про нібито наркозалежності Зеленського. 4 квітня, нинішній політик опублікував новину про запрошення Зеленського на сдачу аналізів, і Немчінов зауважив: “Не факт, що здасть”.

Багато своїх постів про президента Олег Немчінов публікував на фоні, стилізованому під “какашки”. Напередодні другого туру, 18 квітня, він, приміром, журився словами Зеленського про те, що Бандера – герой не для всіх українців.

Виборців Зеленського після першого туру Олег Немчінов називав “віруючими в пришестя Голобородька”.

Після перемоги Зеленського на виборах, Немчінов закликав Раду і Порошенко оперативно прийняти закон про тотальну українізацію – поки не стало надто пізно, тобто реальну владу не отримав новий президент.

Одночасно майбутній міністр чітко визначив себе приналежним до “групі 25%”. Тобто – до виборців Петра Порошенка.

За “мовний закон” Немчінов взагалі “топив” дуже активно і навіть виходив у компанії з Володимиром В’ятровичем мітингувати під Раду, коли цей закон приймався.

Хоча тоді всім було очевидно, що це “дембельський акорд” Порошенка, який вирішив записати собі в актив закон, проти якого виступали виборці Зеленського. Прийняття цього документа поставило Зе-команду у вкрай неприємне становище.

Немчінов продовжував лаяти Зеленського і після його перемоги. Так він розкритикував надання громадянства Міхеілу Саакашвілі.

Так само він критикував главу СБУ Івана Баканова за російський паспорт його дружини.

У червні 2019 року Олег Немчінов явно намагався заскочити у парламентський потяг “Європейської солідарності” Порошенка і навіть брав участь в праймерізі цієї політсили.

Ну, і це логічно, враховуючи, що він був виборцем Порошенка ще раніше.

Немає жодних проблем, якщо людина не любить Зеленського та виступає за Порошенка. Це його вибір і особиста думка. Проблема в тому, що така людина спокійно іде працювати в уряд, який по суті призначив сам Зеленський, який, на думку Немчінова, “резидент” і “какашка”.

І тут головне питання до самого президента. Адже призначаючи своїх прихованих противників на важливі пости, чого можна чекати, крім саботажу та шкідництва? Тим більше на посаду, яку займає той же Олег Немчінов. Через міністра Кабміну проходять всі документи уряду. По суті зараз існує ризик, що багато з них тепер будуть відомі опонентам Зеленського – до яких ще не так давно зараховував себе новий міністр.

У свою чергу, министр Кабміну Олег Немчінов відреагував на критику на свою адресу щодо свого порохоботства.

“Дякую усім друзям за вітання, а хейтерам – за вивчення моєї біографії та Facebook сторінки! Не встиг приступити до виконання обов’язків, а вже із скриншотів, репостів про перебіг виборчої кампанії 2019 року недоброзичливці перекручуюить і коментують! Я дякую прем’єр-міністру за пропозицією стати частиною урядової команди, а президенту за те що для нього професіоналізм, проукраїнська позиція та викорінення корупції у владі є пріоритетом над тим, як ти голосував у 2019 році!”, – написав політик.

Нагадаємо, Верховна Рада вчора, 4 березня, на позачерговому засіданні 353 голосами “за” відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Крім того, Верховна Рада 277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.Загрузка...

Залишити коментар