Якщо ухвалять закон про медіа, свободи слова в Україні взагалі не буде, – Кацман

Джерело: zik

Через законопроєкт про медіа, який виносять на розгляд парламенту без рішення профільного комітету, свобода слова в Україні знову опинилася під загрозою.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт прокоментував ініціативу щодо розгляду у Верховній Раді України законопроєкту про медіа: “Якщо вже в пленарні засідання після такої двомісячної перерви на коронавірусний карантин починається з того, що “знову за рибу гроші”, то це дуже поганий показник. Дійсно, навіть на рівні комітету, де більшість, все ж таки у “слуг народу”, як це не сумно усвідомлювати, але у всіх комітетах більшість у “слуг народу”, і вони двічі монобільшість – і за наявністю людей в залі, і за кількістю людей в комітетах, – доводиться говорити, що свобода слова знову під загрозою. Якщо буде ухвалений цей закон, свободи слова взагалі не буде в Україні… На жаль, чомусь цей закон виноситься без рішення комітету. Я думаю, що це тиск з боку Офісу президента”.Загрузка...

Залишити коментар