ЄС не відкриє кордони для українців з 1 липня

Джерело: Правий берег

У Євросоюзі визначили критерії, за якими будуть впускати громадян країн, що не входять до ЄС. Кордони планують відкрити з 1 липня. Про це пише видання Politico, в розпорядженні якого виявився відповідний документ.

Статистика заражень коронавірусом в Україні не дозволяє потрапити до списку країн, жителям яких дозволять в’їзд до Європи.

З 1 липня відкривається в’їзд для країн, де рівень зараження нижчий, ніж середній у Європі. В Україні число нових випадків за останні два тижні перевищує середній показник по ЄС.

Відзначимо, що рівень зараження в ЄС становить менше 20 осіб на 100 тисяч населення, в Україні він перевищує показник у 50.

Як кордони відкриваються для українців: оновлюється

На додаток до рівня інфікування Брюссель також оцінить, є тенденція на збільшення чи зменшення нових випадків, і розгляне, як країна справляється з епідемією і наскільки надійні її дані.

До першої редакції списку країн, громадянам яких дозволять в’їжджати до ЄС, увійдуть менше 20 держав. України в списку немає.

Повний список, узгоджений у п’ятницю, оголосила газета New York Times:

Алжир
Австралія
Канада
Грузія
Японія
Чорногорія
Марокко
Нова Зеландія
Руанда
Сербія
Південна Корея
Таїланд
Туніс
Уругвай
Андорра
Сан-Марино
Монако
Ватикан
Китай буде внесений до списку, якщо він також відкриє свої кордони для мандрівників із ЄС.

Список третіх країн, чиїм громадянам буде відкритий в’їзд до ЄС, оновлюватиметься кожні два тижні з урахуванням розвитку подій, погодили європейські дипломати.Загрузка...

Залишити коментар