Євросоюз не відкриватиме кордони ще щонайменше два тижні

Список третіх країн, резиденти яких можуть в'їжджати до Європейського Союзу, оновлюється що два тижні.
Джерело: lb.ua

ЄС має намір залишити зовнішні кордони закритими для більшості приїжджих з інших країн щонайменше ще на два тижні, повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на Bloomberg.

ЄС розглядає можливість скорочення “білого” списку країн (чиї жителі можуть в’їжджати на територію союзу безперешкодно) до 13 держав: Австралія, Алжир, Грузія, Канада, Китай, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Таїланд, Туніс, Уругвай, Південна Корея і Японія. При цьому не виключено, що Алжир і Марокко можуть бути виведені з цього списку.

Коментуючи ситуацію, дипломатичне джерело в інститутах ЄС у Брюсселі повідомило, що “список третіх країн, резиденти яких можуть бути допущені до поїздок до Європейського Союзу, оновлюється що два тижні, при цьому черговий список розглядатимуть у середу (29 липня), його обговорюватимуть постпреди країн ЄС”.

За словами джерела, “це рішення повністю залежить від оцінки держав-членів Європейського Союзу, і на цьому етапі неможливо сказати, які країни будуть включені в список і чи буде внесено зміни в попередній перелік”.

Нагадаємо, з 6 липня 10 країн дозволили українцям в’їзд на свої території. Громадяни України можуть в’їжджати до Албанії, Великої Британії, Словенії, США, Сербії, Туреччини, Єгипту, Чорногорії, Хорватії та Мексики.

У МЗС нагадали, що кожна країна періодично переглядає дозвіл на поїздки, зокрема, на основі постійного моніторингу рівня захворюваності на COVID-19 в Україні, умов взаємності тощо. Також кожна держава запроваджує свої умови в’їзду іноземців.

Європейський Союз з 1 липня відкрив зовнішні кордони для громадян 20 країн, Україна до цього переліку не входить. Кордони відкрили для країн, в яких рівень захворюваності на коронавірус дорівнює або нижчий за середній показник по ЄС за два тижні на 100 тисяч осіб.Загрузка...
Залишити коментар