З 18 липня Німеччина відкриває кордон для всіх українців

Джерело: Правий берег

Із 18 липня всі резиденти України зможуть безперешкодно в’їжджати до Німеччини. Раніше пускали тільки цілковито щеплених від коронавірусу, а також тих, хто міг обґрунтувати виняткові підстави для в’їзду.

Як передає Німецька хвиля, 16 липня Німеччина оновила перелік третіх країн, із яких дозволено безперешкодний в’їзд на німецьку територію. До переліку додали Україну та Саудівську Аравію.

Згідно з інформацією на сайті міністерства, починаючи з 18 липня всі резиденти України зможуть безперешкодно відвідувати Німеччину. Особа вважається резидентом певної країни, якщо постійно проживає там щонайменше шість останніх місяців, вказано на сайті міністерства.

Окрім України та Саудівської Аравії, у цьому списку перебувають такі країни, як, зокрема, Вірменія, Азербайджан, Молдова, США, Канада, Австралія, Ізраїль, Південна Корея тощо. Загалом у списку – 26 країн світу.

Внесення країни до переліку таких, із яких дозволено в’їжджати, не звільняє мандрівників від обов’язку надавати актуальний негативний тест на коронавірус. Країни-члени ЄС можуть також вимагати самоізоляцію та повторний тест.


Загрузка...
Залишити коментар