З’явилися результати аналізів на коронавірус у Чернівцях

Джерело: Кореспондент

Результати тестів на коронавірус у двох жителів Чернівців, які госпіталізовані в інфекційне відділення обласної клінічної лікарні, виявилися негативними. Про це повідомляється на сайті Чернівецької ОДА.

Йдеться про чоловіків, які потрапили до лікарні 7 і 9 березня. Вони мали ознаки інфекційного захворювання і повернулися з країн, де були зафіксовані випадки COVID-19.

“У той же час, результати аналізів ще трьох буковинців з підозрою на коронавірус, яких госпіталізували 10 березня, медики поки чекають”, – йдеться в повідомленні.

Референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України також повідомляє, що станом на 11 березня отримала 43 зразки з підозрою на захворювання Covid-19, з яких на стадії дослідження знаходиться один, тоді як щодо інших вже отримані результати.

Згідно з повідомленням ЦГЗ, 41 зразок отримав негативний результат, один був підтверджений 3 березня. У ЦГЗ рекомендують уникати контакту з людьми з симптомами ГРВІ, термічно обробляти продукти і в разі появи перших симптомів респіраторного захворювання негайно звертатися до свого сімейного лікаря.

Також стало відомо, що до запорізької обласної інфекційної лікарні госпіталізували жінку з підозрою на коронавірусну інфекцію. Хвора тільки-но повернулася з Італії.

За словами медиків, жінка 1972 року народження працювала в Італії. 1 березня вона потрапила під дощ і застудилася.

“У неї хронічний пієлонефрит. Тому вона почала приймати антибіотики. Але її роботодавці відпустили жінку додому”, – повідомив директор ГУ Запорізький обласний центр МОЗ Роман Терехов.

Як відомо, в Україні підтверджено один випадок захворювання на коронавірус. Пацієнт з 2 березня перебуває на лікуванні в Чернівцях.

Понад 40 випадків підозри на коронавірус дали негативний результат.Загрузка...

Залишити коментар