З’явився прогноз смертності від COVID в Україні

Джерело: Кореспондент

Жертвами ускладнень COVID-19 до кінця року можуть стати 20 тисяч українців. Такий прогноз зробили в Київській школі економіки в четвер, 15 жовтня.
Такий сценарій можливий, якщо не ввести комплексний карантин у зонах активного поширення коронавірусу, вважають експерти.
Завдяки карантинним заходам Україна уникла потужної хвилі поширення COVID-19 навесні, тому ця хвиля для країни ще перша, на відміну від більшості європейських країн, додали у школі економіки.
Автори аналізу прогнозують, що вже з листопада в день може виявлятися від 10 тисяч нових випадків захворювання. До того ж уже зараз за чотирма основними показниками оцінки ситуації з коронавірусом Україна – серед країн із найбільш складним становищем.
“Україна на сьомому місці за кількістю нових випадків захворювання. За показником смертності – четверта. За тестуванням і виявленням хворих на COVID-19 – на останньому місці в Європі. Схожа ситуація в Чехії, де влада ввела жорсткий карантин: закриті школи і дитсадки, заборонені масові заходи”, – заявив глава Центру економіки охорони здоров’я КШЕ Павло Ковтонюк.
Загрузка...
Залишити коментар