За образу української заробітчанки польській студентці загрожує три роки позбавлення волі


Дівчина нецензурно лаялась, глузувала та принижувала заробітчанку з України. Також заявила, що мала б піти до кондуктора, але добра до тварин. І додала, що ця жінка – дурна прибиральниця, тож треба дотримуватись ієрархії.

За такий вчинок у Вармінсько-Мазурському університеті де студентка і навчалась негайно відсторонили від навчання. Крім цього, в прокуратуру надіслали повідомлення про можливе скоєння злочину, а в самому виші відкрили дисциплінарне провадження. В навчальному закладі додали, що в університеті немає і ніколи не буде місця для проявів расистської, ксенофобської або зневажливої поведінки.
Районна прокуратура в Ольштині відкрила провадження у справі студентки, яка розмістила в мережі відео з ксенофобськими образами на адресу українки.

На даний момент уже прокуратура розпочала збір доказів у справі. Польській студентці загрожує позбавлення волі до 3 років.

Відеоролик також був опублікований на каналі польського інформаційного порталу. В коментарях під відео більш ніж 90% польських користувачів засуджують поведінку студентки та закликають до толерантності.Загрузка...

Залишити коментар