Закарпатський сепаратист заочно отримав 12 років тюрми

Джерело: Правий берег

За матеріалами Служби безпеки України до дванадцяти років позбавлення волі засуджено мешканця Закарпаття. Він агітував за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни.

Суд визнав його винним за трьома статтями Кримінального кодексу, інформує пресцентр СБУ.

Зокрема, чоловік активно шукав допомогу для своєї підривної діяльності серед різних організацій Російської Федерації та був частим «гостем» російських ЗМІ.

Задокументовано, що влітку 2014 року у Росії зловмисник розробив низку документів, в яких виклав кроки з підготовки силового захоплення влади на Закарпатті.

Він розробив схему залякування представників влади, захоплення адміністративних будівель в Мукачевому, Ужгороді, Хусті. Також він планував створення “тимчасового уряду”, блокування перевалів, захоплення аеропорту.

Досудовим слідством встановлено, що зловмисник хотів позбавити повноважень органи державної влади і місцевого самоврядування через збройне захоплення влади.

Також встановлена низка спільників. Зокрема, самопроголошені “керівники силових структур”, особи, причетні до вербування. Після ретельної перевірки, причетних було притягнуто до кримінальної відповідальності.

Наразі зловмисника оголошено у міждержавний розшук. Він переховується на території РФ.


Загрузка...Залишити коментар