Законопроєкт про ринок землі: Рада розглянула 184 поправки і жодну не підтримала

Матеріал переглянуло: 97 читачів
Джерело: Правий берег

Верховна Рада розглянула 184 поправки до законопроєкту про ринок землі і жодну і з них не підтримала. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Всього у документі 4018 правок.

Зазначається, що засідання парламенту закрив перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук. Народні депутати працювали до 19:30.

Під час вечірнього засідання парламентарії розглянули 184 поправки до законопроєкту 2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” з понад 4000.

Крім того, депутати відхилили два проєкти постанов, які передбачали скасування рішень про ухвалення законів “Про повну загальну середню освіту” і “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.

Нагадаємо, раніше спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що закон про ринок землі ухвалять за регламентом.

Також у Раді не обійшлося без звичних конфліктів. Зокрема, між членом фракції “Слуга народу” Артемом Дмитруком і депутатом від “Батьківщини” Сергієм Власенком, який прямував до Юлії Тимошенко, сталася сутичка.Загрузка...

Залишити коментар