Зеленський не буде «продавати до бісової матері» президентські літаки

Джерело: lb.ua

“У мене така кількість термінових вильотів, що я не можу собі цього дозволити”, – тепер каже він. (Тобто, передвиборна заява була популістською, розрахованою на людей, а може, й зробленою людиною без розуміння? – ред.).

Президент Володимир Зеленський, який у квітні перед виборами заявляв про плани “продати до бісової матері” літаки, на яких пересувається глава держави, не буде цього робити.

Про це він сказав у інтерв’ю “1+1”, – передає ЛБ.

“Один маленький [літак] там не працює, я його не бачив. Є два літаки ще – один невеликий наш Ан, я на ньому літаю з групою швидкого реагування по Україні, і один більший літак – він для міжнародних зустрічей. Я не буду говорити, що я не можу цього зробити з безпеки, але це правда: я не можу сьогодні продати ці два літака просто тому, що в мене така кількість термінових вильотів, що я не можу собі цього дозволити”, – пояснив Зеленський.

“Мало того, для країни це дуже погано. Ось у мене дві-три області і плюс Донбас. Наприклад, ми вилітаємо на літаку, потім у нас вертоліт, після вертольота ми сідаємо в джипи та їдемо в зону АТО. Ну не літають у зону АТО поки що рейсові літаки. Повірте мені, тут про комфорт не йдеться, просто деякі питання треба вирішувати дуже швидко”, – сказав президент.

Президентський авіафлот складається з трьох літаків:
Airbus A319,
Ан-148 і
Ан-74ТК.
Крім того, є ще вертоліт Мі-8МТВ.Загрузка...

Залишити коментар