Зеленський про авіакатастрофу: «Версія про попадання ракети в літак не виключається, але на сьогодні не є підтвердженою»

Джерело: iod.media

Президент України прокоментував заяви світових політиків про ненавмисне потрапляння ракети іранцями в борт українського Боїнга.

Українська експертна група, що вночі 9 січня вилетіла до Тегерана на місце катастрофи українського Боїнга, долучилася до розслідування обставин трагедії та продовжує свою роботу на місці.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Фейсбуці.

Очільник України заявив, що мета керівництва держави – встановити беззаперечну істину попри можливі політичні мотиви, що наразі активно обговорюють у мережі, ширячи різноманітні конспірологічні теорії.

Зеленський не відкидає версії можливості потрапляння ракети в український борт, про що ввечері 9 січня заявили прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та прем’єр Британії Борис Джонсон. Однак наразі ця інформація є непідтвердженою, тому президент закликає світову спільноту надати українській стороні усі відомості та докази, що стосуються катастрофи поблизу Тегерана.

“Вдень матиму розмову щодо перебігу розслідування з Державним секретарем США Майком Помпео”, – додав Зеленський.

Відзначимо, що Іран офіційно запросив США, Канаду й Україну взяти участь у розслідуванні трагедії борту МАУ. Також на місце катастрофи запрошені фахівці Boeing, яким раніше влада Ірану не мала наміру давати подібний дозвіл.Загрузка...

Залишити коментар