Зеленський відмовився пояснити «формулу Штайнмаєра» з трибуни Ради

Матеріал переглянуло: 578 читачів
Джерело: zik

На зустрічі з представниками парламентських фракцій президент Володимир Зеленський переконував, що про капітуляцію України після підписання так званої «формули Штайнмаєра» не йдеться, але пояснити свою позицію з трибуни Ради відмовився.

Джерела Української правди розповідають, що на зустрічі з головами фракцій Зеленський був дуже нервовий, але переконував, «що все буде добре, він все розрулить і парламент може розслабитися».

Водночас голови фракцій пропонували вийти у сесійну залу і повторити це все з трибуни Верховної Ради. Але Зеленський відмовився: сказав, що це вже зайве, тому що він публічно виступив у напередодні і «все пояснив».

Нагадаємо, сьогодні засідання Верховної Ради України розпочалося з годинною затримкою, оскільки президент Володимир Зеленський зустрічався з головами парламентських фракцій.

1 жовтня на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську домовились про розведення сил у Петрівському та Золотому.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану «формулу Штайнмаєра» та  заявив, що проведення виборів на Донбасі «під дулами кулеметів» не буде.

Зеленський також заявив, що «формулу Штайнмаєра» імплементують у новий закон про особливий статус Донбасу.Загрузка...

Залишити коментар