Зеленський задекларував майже 2,5 млн доларів боргу

Джерело: Правий берег

Президент України Володимир Зеленський подав щорічну декларацію. У ній він вказав квартири в Києві, Криму та за кордоном, мільйонні доходи, а також борг майже 2,5 млн доларів.

Декларацію Зеленського опубліковано в Єдиному реєстрі, передає РБК-Україна.

У Києві у Зеленського є кілька квартир: на 132 кв. м (майже 750 тис. грн), на 254 кв. м (636 тис. гривень), на 200 к. м (вартість не вказана), – і два машиномісця.

В окупованій Ялті у президента є квартира на 130 кв. м (1,3 млн грн), а також квартира у Британії за 42 млн грн. Також він задекларував проживання в комплексі “Конча-Заспа” і в квартирі в Києві на 270 кв. м вартістю понад 19 млн грн.

У його дружини Олени Зеленської теж є квартира в Києві.

У Зеленського є колекція наручних годинників марок Reguet, Tag Heuer, Rolex, Piaget і Bovet. Їх вартість не вказано.

Президент у декларації вказав Range Rover 2016 року вартістю 4,7 млн грн, а також Mercedes-Benz S 500 2014 року за 1,8 млн грн.

У Зеленського та його дружини є облігації більш ніж на 5 млн грн. Перша леді вказана бенефіціаром компаній Aldorante Limited (Кіпр), FILM HERITAGE Inc (Беліз) і San Tommaso S.R.L. (Італія).

Крім того, президент володіє патентами на корисні моделі та винаходи, а також правами на торговельні марки.

За минулий рік Зеленський отримав понад 4,3 млн грн роялті від “Кварталу 95”, інвестиційний прибуток на 200 тис. грн, майже стільки ж відсотків за вкладами, 336 тис. грн заробітної плати, майже 14 млн грн доходу від продажу будинку та земельної ділянки. У Олени Зеленської також є мільйонні доходи.

Готівкою президент зберігає 100 тис. грн, 615 тис. доларів і 7 тис. євро. На банківських рахунках у подружжя ще кілька мільйонів гривень, сотні тисяч євро і близько 30 тис. доларів.

При цьому в декларації вказано, що Зеленський взяв в борг 1,77 млн ​​фунтів стерлінгів, що становить близько 2,5 млн доларів. Це гроші компанії в Белізі, бенефіціаром якої вказана його дружина.


Загрузка...
Залишити коментар