Жорсткий карантин в Україні: яка ситуація у містах

Джерело: 24 канал

6 квітня, в Україні посилили умови карантину. Відтепер виходити на вулицю можна лише у масках та не більш ніж двох людей. Чи дотримуються українці нових правил – читайте далі.

Київ

На в’їзді до Гідропарку перебуває багато правоохоронців, які контролюють дотримання карантину. Однак не обійшлося й без порушників, так, зранку поліції вдалось затримати двох людей, які хотіли пройти на спортивний майданчик та не мали при собі документів.

Окрім цього, любителі спорту організували протест через закриття Гідропарку. Один з учасників навіть провів трансляцію у фейсбуці під час суперечки з правоохоронцями.

Львів

На вулицях Львова попри жорсткий карантин багато людей перебувають як на центральних вулицях містах, так і в парках. Деякі з них навіть не знають про нові обмеження.

Харків

На вулицях Харкова є багато людей, однак менше, ніж зазвичай. Майже усі містяни ходять у масках. Патрульні строго контролюють, аби умови карантину не порушували.

Попри те, що спортивні майданчики закриті, є люди, які все одно приходять займатись спортом. Вони запевнили, що у них міцний імунітет та вірус їм не страшний. Наразі жодного штрафу поліцейські не виписували, вони намагають спочатку проводити профілактичні бесіди з містянами.

Посилення карантинних заходів: що змінилось
  • Від 6 квітня виходити на вулицю можна не більш ніж удвох. Виняток – супровід дітей віком до 14 років.
  • Усі обов’язково мають ходити в масках, а при собі мати документи.
  • Заборонено проводити час на спортивних та дитячих майданчиках, а також у парку. Виняток –  якщо вигулюєте собаку.
  • Гуляти з дітьми при цьому можна, але не в людних місцях.
  • В обов’язковій самоізоляції відтепер мають бути усі, хто старший 60-ти років. Щонайдалі на 2 кілометри можуть виходити лише ті пенсіонери, яким нікого попросити купити їм їжу чи ліки.

За порушення правил карантину українцям загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень.Загрузка...

Залишити коментар